Pusled

/ / / / Pusled

Näitan 1–16 tulemust 290-st

 • YPERNOVA Y-WOW Mentos Minipusle 50tk

  YPERNOVA Y-WOW Mentos Minipusle 50tk

  2,89

  Klassikaline Mentos pakend. 50-osaline pusle. 6 erinevat stiili kogumiseks. Kaasas ka infoleht näitamaks kogu kollektsiooni.;HOIATUSED! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • YPERNOVA Y-WOW Kellog´s Pusle 1000tk

  YPERNOVA Y-WOW Kellog´s Pusle 1000tk

  14,24

  Klassikaline Kellogg´s pakend. 1000-osaline pusle. Ilus klassikaline disain.;HOIATUSED! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • TREFL Pusle figuurne Veealune maailm

  TREFL Pusle figuurne Veealune maailm

  3,86

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle figuurne Veealune maailm. Figuursed pusled on mõeldud kõige väiksematele lastele. Tänu puslepõhja tagaküljel olevatele aukudele saavad lapsed iga elemendi hõlpsasti eemaldada ja kontrollida, mis on selle all peidus.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele…

 • TREFL Minipusle 54 Miki-hiir

  TREFL Minipusle 54 Miki-hiir

  1,01

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Minipusle 54 Miki-hiir. 54 osa. Valmis pusle suurus on 20×13 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • TREFL Pusle 30 Autod

  TREFL Pusle 30 Autod

  3,53

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 30 Autod. Pusle koosneb 30 osast. Valmis pusle suurus on 27×20 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • YPERNOVA Y-WOW Pringles Minipusle 50tk

  YPERNOVA Y-WOW Pringles Minipusle 50tk

  2,89

  Klassikaline Pringles pakend. 50-osaline pusle. 6 erinevat stiili kogumiseks. Unikaalne pusle kuju meenutamaks Pringles purki. Kaasas ka infoleht näitamaks kogu kollektsiooni.;HOIATUSED! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • YPERNOVA Y-WOW Kellog´s Minipusle 50tk

  YPERNOVA Y-WOW Kellog´s Minipusle 50tk

  2,89

  Klassikaline Kellogg´s pakend. 50-osaline pusle. 6 erinevat stiili kogumiseks. Kaasas ka infoleht koos postriga.;HOIATUSED! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • TREFL Pusle 100 Enchantimals

  TREFL Pusle 100 Enchantimals

  4,30

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle Enchantimals. Pusle koosneb 100 osast. Valmis pusle suurus on 41×27,5 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • TREFL Pusle 500 Manhattan

  TREFL Pusle 500 Manhattan

  6,29

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle Manhattan, 500 osa. Valmis pusle suurus on 48×34 cm. Sobilik vanusele 7+.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 100 Jääkuninganna

  TREFL Pusle 100 Jääkuninganna

  4,30

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle Jääkuninganna. Pusle koosneb 100 osast. Valmis pusle suurus on 41×27,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 100 Ariel

  TREFL Pusle 100 Ariel

  4,30

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle Ariel. Pusle koosneb 100 osast. Valmis pusle suurus on 41×27,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 160 Kassipojad

  TREFL Pusle 160 Kassipojad

  4,37

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle Kassipojad. Pusle koosneb 160 osast. Valmis pusle suurus on 41×27,5 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! .

 • TREFL Minipusle 54 Toy Story 4

  TREFL Minipusle 54 Toy Story 4

  1,01

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Minipusle Toy Story 4. 54 osa. Valmis pusle suurus on 20×13 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • CUBICFUN 3D pusle Missisippi Aurulaev

  CUBICFUN 3D pusle Missisippi Aurulaev. 142 osa.

  21,67

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Missisippi Aurulaev – 3D pusle, mis pakub ehitamisel väljakutseid aga ka rohkelt rõõmu. Tulemuseks on atraktiivne kolmemõõtmeline makett, mis on ehteks igas kodus või kontoris. Pusleplaadid on valmistatud paberi ja vahtpolüstürooli segust, mida on…

 • TREFL Pusle 15 raamis raamis Karupoeg Puhh

  TREFL Pusle 15 raamis raamis Karupoeg Puhh

  2,86

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle Karupoeg Puhh, raamis. Pusle koosneb 15 osast. Pusle on klassikaline mäng, mis meeldib igas vanuses lastele! Pusle aitab lapsel arendada loogilist mõtlemist, mootorikat, koordineerimist. Vanusegrupp: 3+. Valmis pusle suurus on 25,8×15,9 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab…

 • CUBICFUN 3D pusle Püha Vassili Katedraal

  CUBICFUN 3D pusle Püha Vassili Katedraal

  25,37

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Püha Vassili Katedraal – 3D pusle, mis pakub ehitamisel väljakutseid aga ka rohkelt rõõmu. Tulemuseks on atraktiivne kolmemõõtmeline makett, mis on ehteks igas kodus või kontoris. Pusleplaadid on valmistatud paberi ja vahtpolüstürooli segust, mida…

End of content

End of content