Täiskasvanute mängud

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Lauamäng Otrio Wood Deluxe

  47,16

  Trips-traps trull on saanud palju huvitavama versiooni! Mäng Otrio Deluxe on mõeldud 2-4 mängijale. Võitmiseks on 3 erinevat viisi! Lihtsalt saa ritta 3 oma värvi nupukest: 1) sama suuruse ja värviga või 2) sama värvi rida kas kasvavas või kahanevas suuruses või 3) sama värvi ning erisuurusega nupud samas alas.

 • MONOPOLY kaardimäng BID

  9,84

  Monopoly on tempokas kinnisvaraga kauplemise mäng!Ole valmis põnevaks kiireks Monopoly kaardimänguks! Monopoly Bid mäng on juhuse-, õnne- ja strateegiamäng, kus mängijad teevad pimedatel oksjonitel pakkumisi, maksavad rahakaartidega, varastavad vara tegevuskaartidega ja muudavad oma õnne Wild-kaartidega. Mängitakse voorude kaupa, igaüks saab võimaluse oksjonit korraldada. Kui saabub aeg pakkumiseks, valivad mängijad, kui palju raha nad tahavad riskida….

 • MONOPOLY Lauamäng Super Boonused (eestikeelne)

  55,08

  Monopoly Super Boonused lauamängus on igal mängijal oma pangakaart, millega ta saab kasutada erinevaid hüvesid: veeretada teatud arvu kordi, maanduda teatud väljal või osta teatud vara. Mängijad saavad ka hüpata mis tahes kinnisvarale mängulaual ja sundida teist mängijat seda müüma. Selles mängus ei ole paberraha, seda asendab pangakaart ja terminal. Osta kinnisvara, kogu renti ja…

 • MONOPOLY Lauamäng Super Electronic banking (venekeelne)

  55,08

  Hasbro mängulauamäng “Monopoly Ultimate Rewards ”on klassikalise majandusmängu uuendatud versioon. Paberraha selles pole ja kinnisvaraostud, tasud, maksud tehakse POS-terminali kaudu. Mäng on vene keeles. Vajab patareisid 3 x AAA (ei kuulu kompekti). HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud