Venekeelsed mängud

/ / / / Venekeelsed mängud

Näitan kõiki 12 tulemust

 • HASBRO MONOPOLY lauamäng Monopoly Classic (vene keeles)

  MONOPOLY Lauamäng klassikaline (vene keeles)

  36,36

  Monopoly on üks maailma kõige populaarsemaid ärimänge kogu perele. Sinu ülesandeks mängus on müüa, osta ja rentida kinnisvara ning saada kõige rikkamaks! Tegemist on venekeelse mänguga! Sobib lastele alates 8 aastast.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht. Tegemist on venekeelse mänguga.

 • HASBRO MONOPOLY lauamäng Monopoly Speed (vene keeles)

  MONOPOLY Lauamäng Speed (vene keeles)

  17,94

  Monopoly uus versioon! Mängimiseks kulub vähem kui 10 minutit. Osta ja kauple enne, kui aeg otsa saab. Mängu mängitakse neljas voorus. Igas voorus on ostmisetapp ja kauplemisetapp. Taimer annab märku iga etapi algusest, stardiloendis 10 sekundit enne etapi lõppu ja märguanne selle etapi lõpus. Voorude vahel ei ole vaheaegu. Neljanda kauplemisvooru lõpus loevad kõik oma…

 • PITANIK Lauamängu “Tik Tak Pomm junior” (RUS)

  PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm junior” (vene keeles)

  15,37

  Mängu eesmärk on leida kiiresti sõna, mis sobib kaardil oleval pildiga ja tiksuv pomm edasi anda enne, kui see plahvatab. Pommil on varieeruva ajaga taimer, mis “plahvatab” iga kord erineval ajal.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm” (vene keeles)

  PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm” (vene keeles)

  22,70

  30 minutit pingelist sõnamängu, mille käigus pannakse proovile mängijate oskus mõelda ja tegutseda kiiresti, kuna pomm võib iga hetk lõhkeda! Paiguta silbid õigesse kohta! Komplekti kuuluvad taimeriga pomm, mängutäring (mis näitab silbi asukohta sõnas), 55 mängukaarti silpidega, mängujuhend. Mängu eesmärk: Iga mängija peab võimalikult kiiresti ütlema sõna, milles sisaldub kaardil märgitud silp. Kui mängija ei…

 • PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm” (RUS)

  PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm” (vene keeles)

  15,37

  Mängu eesmärk: Iga mängija peab võimalikult kiiresti ütlema sõna, milles sisaldub kaardil märgitud silp. Kui mängija ei jõua sõna öelda ja pomm “lõhkeb”, jääb vastamata kaart tema kätte. Võitjaks otusb mängija, kellel on mägu lõpus kõige vähem kaarte.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • PIATNIK Lauamäng Pencil Nose (vene keeles)

  PIATNIK Lauamäng Pencil Nose (vene keeles)

  17,94

  LAUAMÄNG ON VENE KEELES! Pane prillid ette ja alustame! Joonista üksnes pikendatud nina abil võimalikult palju mõistatusi läbipaistvale tahvlile. Teiste mängijate ülesanne on need mõistatused ära tunda ja arvata, enne kui aeg läbi saab. Ainult äraarvamisega kogud punkte ja võidad mängu! Lõbus seltskonnamäng meeskondadele või üksikmängijatele! Mängukomplekt: 1 läbipaistev ja kustutav tahvel, 1 kustutav marker,…

 • PIATNIK 100 mängu EST+RUS

  PIATNIK Lauamängude komplekt 100 mängu (eesti ja vene keeles)

  12,88

  Komplekt 100 mängu EST+RUS;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • PIATNIK 50 mängu EST+RUS

  PIATNIK Lauamängude komplekt 50 mängu (eesti ja vene keeles)

  11,16

  Komplekt 50 mängu EST+RUS;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • PIATNIK Mängukaardid, “Golden Russian”

  PIATNIK Mängukaardid, “Golden Russian”

  1,20

  Traditsioonilised mängukaardid. Naudi retrovälimust!;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TACTIC Lauamäng Party Alias (vene keeles)

  TACTIC Lauamäng Party Alias (vene keeles)

  19,50

  Venekeelne Alias on vahva sõnaseletusmäng, kus peab oskama väljenduda teiste sõnadega s.t kiireid vihjeid ja seletusi andes tuleb mängupartner saada ära arvama võimalikult palju sõnu. See on mitmekülgne venekeelne sõnaseletusmäng, mis sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Lauamäng EGO (Venekeelne)

  TREFL Lauamäng EGO (Venekeelne)

  18,10

  Mäng sisaldab üksikasjalikke küsimusi. Soovitatav vanusele 18+. Enne kui mängite alla 18 aastaste lastega palume kotrollida ning võtta pakist välja raskemate küsimustega kaardid.

 • TREFL Mäng 5 sekundit RUS

  TREFL Mäng 5 sekundit (vene keeles)

  18,10

  Põnev venekeelne mäng kiiretele ja nutikatele! Ei ole just keeruline nimetada kolm koeratõugu. Aga kas saad sellega hakkama, kui aega on vaid viis sekundit ja sind põrnitsevad teised mängijad, oodetes, et kaotad pea? Aeg mängib sinu vastu! Ütle välja kõik, mis pähe tuleb, riskides pakkuda ka naeruväärseid vastuseid, sest sekundid jooksevad! Mängus on võimalik ka…

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud