Venekeelsed mängud

Näitan kõiki 6 tulemust

 • MONOPOLY Lauamäng klassikaline (venekeelne)

  41,64

  Monopoly on üks maailma kõige populaarsemaid ärimänge kogu perele. Sinu ülesandeks mängus on müüa, osta ja rentida kinnisvara ning saada kõige rikkamaks! Tegemist on venekeelse mänguga! Sobib lastele alates 8 aastast.

 • MONOPOLY Lauamäng Speed (venekeelne)

  19,32

  Monopoly uus versioon! Mängimiseks kulub vähem kui 10 minutit. Osta ja kauple enne, kui aeg otsa saab. Mängu mängitakse neljas voorus. Igas voorus on ostmisetapp ja kauplemisetapp. Taimer annab märku iga etapi algusest, stardiloendis 10 sekundit enne etapi lõppu ja märguanne selle etapi lõpus. Voorude vahel ei ole vaheaegu. Neljanda kauplemisvooru lõpus loevad kõik oma raha kokku ja saavad teada, kes võitis.Mängijate arv 2-4. Vajab patareisid 3 x AAA/LR3, ei kuulu komplekti. Tegemist on venekeelse mänguga.

 • PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm junior” (vene keeles)

  18,48

  Mängu eesmärk on leida kiiresti sõna, mis sobib kaardil oleval pildiga ja tiksuv pomm edasi anda enne, kui see plahvatab. Pommil on varieeruva ajaga taimer, mis “plahvatab” iga kord erineval ajal.

 • PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm” (vene keeles)

  26,04

  30 minutit pingelist sõnamängu, mille käigus pannakse proovile mängijate oskus mõelda ja tegutseda kiiresti, kuna pomm võib iga hetk lõhkeda! Paiguta silbid õigesse kohta! Komplekti kuuluvad taimeriga pomm, mängutäring (mis näitab silbi asukohta sõnas), 55 mängukaarti silpidega, mängujuhend. Mängu eesmärk: Iga mängija peab võimalikult kiiresti ütlema sõna, milles sisaldub kaardil märgitud silp. Kui mängija ei jõua sõna öelda ja pomm “”lõhkeb””, jääb vastamata kaart tema kätte. Võitjaks otusb mängija, kellel on mägu lõpus kõige vähem kaarte.

 • PIATNIK Lauamäng “Tik Tak Pomm” (vene keeles)

  18,48

  Mängu eesmärk: Iga mängija peab võimalikult kiiresti ütlema sõna, milles sisaldub kaardil märgitud silp. Kui mängija ei jõua sõna öelda ja pomm “”lõhkeb””, jääb vastamata kaart tema kätte. Võitjaks otusb mängija, kellel on mägu lõpus kõige vähem kaarte.

 • PIATNIK Mängukaardid, “Golden Russian”

  1,44

  Traditsioonilised mängukaardid. Naudi retrovälimust!

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud