Õues mängimine

Näitan kõiki 29 tulemust

 • 3 ühes kiik

  66,84

  Kiik 3ühes, mis kasvab koos lapsega. Väikelapse kiigutamiseks sobib kiik koos küljetugede ning fikseeritud käsitoega. Lapse kasvades saab küljed ning esipaneeli eemaldada ning kasutada klassikalise kiigena. HOIATUS: Täiskasvanute järelvalve vajalik. Maksimaalne lubatud kasutaja kaal: 60 kg.

 • BEMA ujumisiste beebile vanusele 0-1 aastat.

  26,52

  BEMA ujumisiste beebile, mõõdud: 68*64*25cm. Tootel on neli õhukambrit, mis tagab täieliku turvalisuse. Maksimaalne kaal 11kg. Sobib lastele kuni 0-1 aastat. HOIATUS! Ei päästa uppumisest. Vees olev laps peab alati olema täiskasvanu järelvalve all! Pange ainult käe ülemises osas! Kõik detailid peavad seljas olema!

 • BEMA ujumiskätised vanusele 0-1 aastat

  6,84

  BEMA kätised mõõdus: 12.5*19.5. Maksimaalne kaal 11kg. Sobib lastele 0-1 aastat. HOIATUS! Ei päästa uppumisest. Vees olev laps peab alati olema täiskasvanu järelvalve all! Pange ainult käe ülemises osas! Kõik detailid peavad seljas olema!

 • BEMA ujumiskätised vanusele 1-6 aastat

  6,84

  BEMA kätised mõõdus: 14.5*19.5. Maksimaalne kaal 30kg. Sobib lastele 1-6 aastat. HOIATUS! Ei päästa uppumisest. Vees olev laps peab alati olema täiskasvanu järelvalve all! Pange ainult käe ülemises osas! Kõik detailid peavad seljas olema!

 • FISHER-PRICE Pealeistutav auto

  133,92

  Suur liikuva kopaga pealeistutav auto väikelastele. Laiad rattad tagavad stabiilsuse. Istme all on piisavalt ruumi asjade hoiustamiseks. Vajutades nuppe, kostub erinevaid helisid mis teevad mängimise veel lõbusamaks.

 • FISHER-PRICE Pealeistutav auto

  75,96

  Fisher-Price by Mattel on juba 90 aastat loonud hädavajalikke beebitarbeid ja mänguasju, mis võimaldavad lastel ja nende vanematel rohkem lõbutseda. Kvaliteetsete mänguasjade valik, mis on ühtlasi taskukohane ja atraktiivne, teeb neist ühe kõige eelistatumate mänguasjade valiku. Fisher-Price´i väikelastele mõeldud mänguasjade kollektsioon aitab kaasa lapse füüsiliste ja kognitiivsete oskuste arengule. See Fisher-Price´i klassikaline Corn Popper tõukeauto…

 • Hularõngad

  3,60

  Erisuuruses hularõngad. Hularõngad on erivärvilised. Sobivad lastele alates 3+ aastast. Saadaval olevad suurused (diameeter): 51cm/57cm/67cm/71cm. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • LITTLE TIKES Kiikhobu kahele, sinine

  71,16

  Little Tikes kiik sobib kahele lapsele ning seda saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides. Kiik on tehtud tugevast ja vastupidavast plastikust, sellel on sellel mugavad jalatoed ja praktilised käepidemed, millest lapsed saavad kiikudes kinni hoida.
  Mõõdud 1050 x 430 x 360 cm.

 • LITTLE TIKES Lastekiik seljatoega

  60,48

  Little Tikes kiik on ideaalne kiik koduaeda! Kõrge seljatoega kiik on mõeldud lastele vanuses 9-36 kuud. Maksimaalse mugavuse tagamiseks on kiigel reguleeritavad rihmad. See väikelapse välikiik on valmistatud vastupidavast materjalist ja ilmastikukindlast köiest. Kiige värvid ja stiilid võivad erineda. Maksimaalne lubatud kaal kuni 25kg. Mõõdud 43x42x38 cm.

 • LITTLE TIKES Liivakast Kilpkonn, roheline

  90,00

  Little Tikes Kilpkonna liivakast on suurepärane mänguasi õue! See aitab arendada ka lapse sotsiaalseid oskusi ja loomingulist! Istumiskohad on väljaspool. Asetage kilpkonna kilp liivakasti kohale, kui seda ei kasutata. Nii saate liivakastist ära hoida soovimatu prügi ja liiva ei saa vihmast märjaks.

 • LITTLE TIKES Piknikulaud Väike

  121,20

  LITTLE TIKES Piknikulaud on ainulaadne ja väga lõbus nii värvimiseks, ehitamiseks või hoopis lõunastamiseks õues. Piknikulaud on erksavärviline ja ühes tükis, mis on ideaalne igasugusteks tegevusteks. Laud mahutab korraga kuni neli last, kuid piisavalt kompaktne et seda toast tuppa või aeda viia. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Mõõdud: 74 x 83 x 47…

 • LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  35,88

  Little Tikes korvpallirõngas sobib kõikidele korvpalli fännidele. Korvi kõrgust võib reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6 erinevale kõrgusele ( 60-122cm). Saab kasutada nii sees, kui väljas mängimiseks. Korvpallimäng arendab lapse sotsiaalset valmidust, motoorikat ja koordinatsiooni. Komplektis kaasas korvpall. Põrgata, hüppa ja viska! Palun eemaldage kõik pakkedetailid enne kui annate mänguasja lapsele. Kasutada täiskasvanu järelevalvel.

 • LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  35,88

  Little Tikes korvpallirõngas sobib kõikidele korvpalli fännidele. Korvi kõrgust võib reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6 erinevale kõrgusele ( 60-122cm). Saab kasutada nii sees kui väljas mängimiseks. Korvpallimäng arendab lapse sotsiaalset valmidust, motoorikat ja koordinatsiooni. Komplektis kaasas korvpall. Põrgata, hüppa ja viska!

 • LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  208,56

  Little Tikes korvpallikorv on kõigile väikestele korvpallifännidele! Andke neile võimalus oma pallimängu oskusi harjutada. Korvi kõrgust saab reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6-le erinevale kõrgusele (60-122 cm) ning seda saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides. Korvpalliga saab arendada lapse sotsiaalseid ja motoorseid oskusi ning koordinatsiooni. Põrgata palli, hüppa ja viska korvi!

  5 reguleeritavat kõrgust (kuni 2,1m)
  Sisaldab väikest palli.
  Kokkupandav mugavaks hoiustamiseks.
  Kaal 13.06kg

 • LITTLE TIKES Tõukeauto “Cozy Coupe”

  132,96

  Little Tikes klassikaline Cozy Coupe tõukeauto. Nüüd on sellel klassikalisel tõukeautol täiesti uus ilme, mida teie pisikesed kindlasti armastavad. Autol on töötav pasun, mänguasjade hoiustamiseks ideaalne hoiuruum. Naerusuine tõukeauto muudab alati tuju heaks!
  Mõõtmed 41x78x83 cm.

 • LITTLE TIKES Tõukeauto, must

  132,96

  Mine sõitma selle toreda Little Tikes kupee mängutaksoga. See on aegumatu klassikaline auto, millega on vahva sõita, kerge peatada ja liikuda. Sobib nii sees kui õues kasutamiseks.

 • MESSI TRAINING SYSTEM Jalgpalli pall, 12 cm

  4,56

  Harjuta nagu meister selle Messi jalgpalli palliga. Ideaalne sõpradega mängimiseks või üksi treenimiseks.

 • MESSI TRAINING SYSTEM Täispuhutav jalgpalli pall, 20 cm

  3,96

  Harjuta nagu meister selle Messi jalgpalli palliga. Ideaalne sõpradega mängimiseks või üksi treenimiseks.

 • MESSI TRAINING SYSTEM Treeningu komplekt (pall, vest, koonused)

  19,68

  Muutuge osavamaks koos Messi Core Training komplektiga.

 • MGA LITTLE TIKES Kokkupandav liumägi, sinine, 120 cm

  69,48

  Little Tikes Sinine liumägi on lõbus laste liumägi, mis sobib suurepäraselt nii siseruumidesse kui ka välja. Liumägi on madala kallakuga mis sobib ideaalselt esisemeks liumäe kogemuseks, ning arendab lapse koordinatsiooni ja tasakaalu, samuti on teda lihtne kokku panna. Mõõtmed: 120x49x71 cm, kaal ca 27 kg. Hoiatused: Toode on mõeldud kasutamiseks 1,5-6-aastastele lastele. Maksimaalne kaalupiirang 27,2…

 • Plastmassist klassikaline kiik

  28,80

  Happy People plastikust klassikaline kiik. Mõõdud: 42*16cm. Kinnitusnöör on tugev ning vastupidav. Nööri paksus 10mm. Reguleeritav kuni 180cm. HOIATUS: Täiskasvanute järelvalve vajalik. Toote peab kokku panema täiskasvanu, sisaldab väikeseid osi.

 • Puidust käepidemega hüppenöör, 270 cm

  4,68

  Happy People klassikaline hüppenöör puidust käepidemetega. Hüppenööri pikkus 270cm. HOIATUSED! Lämbumis- ja poomisoht! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pikka nööri.

 • Puidust klassikaline kiik

  24,00

  Happy People klassikaline puidust kiik. Istme mõõdud: 40*17cm. Kinnitusnööri paksus 10mm. HOIATUS: Täiskasvanute järelvalve vajalik. Toote peab kokku panema täiskasvanu, sisaldab väikeseid osi.

 • PUSTEFIX mullitaja “Karu”

  5,88

  Pustefix mullitaja-karu (180 ml). Väikelastel on selle vahva tootega palju kergem mulle puhuda! Pigista karu keha ja mullirõngas ilmub nähtavale. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • PUSTEFIX suures tuubis 70 ml

  1,32

  Pustefix mullitaja suure tuubiga (70 ml). Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • SES Mega mulli täitepudel 750ml

  9,84

  M.mulli täitepudel 750ml

 • SES mullitaja Elevant

  9,72

  See elevant teeb ägedaid seebimulle! Haara vandil kõrvadest, kasta tema nina seebimulli lahusesse ja puhu! Nii äge mullipilv! Elevandi nina on tehtud froteelinast, mistõttu imab see vedelikku kergesti. 50 ml seebilahusega saate lõbutseda pikalt. Kuid võte kasutada ka teisi seepe, näiteks kätepesuseep või pesuvedelik. HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile….

 • SES Ülisuur mega-mull

  29,52

  Ülisuur mega-mull

 • VIKING TOYS Maxi Autod, 14 cm

  3,72

  Žaisdami su 14 cm dydžio iš minkšto plastiko pagamintomis mašinėlėmis, vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir lavina savo motorinius įgūdžius, koordinaciją, vikrumą bei mokosi suprasti priežasties ir pasekmės ryšį. Skirtingi modeliai, formos ir spalvos padeda lavinti pažintinius įgūdžius. Su mašinėlėmis galima žaisti tiek namuose, tiek lauke. Visos transporto priemonės parduodamos atskirai. „Viking Toys“ – tai aukštos kokybės švediško dizaino žaislai, pasižymintys 5 svarbiausiomis savybėmis: SAUGUMU, PAPRASTUMU, TVIRTUMU, MINKŠTUMU ir TYLUMU. „Viking Toys“ žaislai yra patvarūs, pagaminti iš saugių medžiagų, neturinčių BPA ir ftalatų. Gamybos procese naudojamos medžiagos yra minkštos, jos nelūžta ir nepraranda savo spalvos bei savybių net žaislą laikant saulėje, šaltyje ar lietuje. Žaislų ašys pagamintos iš tvirto nerūdijančio plieno, todėl gali atlaikyti drėgnas sąlygas ir šiurkštesnį žaidimą. Dėl minkštų ratukų žaislai rieda tyliai ir nesukelia bereikalingo triukšmo. „Viking Toys“ žaislai buvo išbandyti ir patvirtinti vaikams nuo 1 metų. Šiuos žaislus taip pat galima plauti indaplovėje.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud