Õues mängimine

/ / Õues mängimine

Näitan 1–16 tulemust 53-st

 • SES Ülisuur mega-mull

  SES Ülisuur mega-mull

  26,14

  Kas on midagi lõbusamat kui mängimine seebimullidega? Mängimine hiidmullidega! Pumpa seebivann õhku täis ja täida see seebilahusega. Pane mullirõnga osad kokku nii, et tekiks üks suur rõngas. Spetsiaalselt välja töötatud ülitugeva seebilahusega saad teha nii suuri mulle, et nende sees võib isegi seista.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • SES Mega mulli täitepudel 750ml

  SES Mega mulli täitepudel 750ml

  8,74

  Selle ainulaadse seebilahuse ja SESi eriliste vahendite abil on mullide puhumine lõbusam kui kunagi varem. Saad tekitada suuri seebimulle, mis ei lähe kergesti katki. Kui suured on sinu mullid?;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • SES Mega-mull XXL

  SES Mega-mull XXL

  14,59

  Selle SESi võimsa mullitaja ja tugeva seebilahusega on mullide puhumine lõbusam kui kunagi varem. Saad teha kõigi aegade suurimaid mulle ja mängida korraga mitme lapsega. Vahend on nimelt loodud kahele inimesele kasutamiseks. Sellel on veel üks vahva funktsioon: saad seda sättida kirjaklambritega nii, et korraga tekib mitu mulli. Igaüks haaraku pulk ja surugu köis seebilahusesse….

 • SES Mega-mull

  SES Mega-mull

  8,42

  Mullide puhumine on nüüd midagi hoopis uut. Hiidsuuruses mulle saad teha selle mugava mullitaja ja ülitugeva seebilahuse abil. Kui suure mulli suudad sina teha? Hoia pulgad koos ja kasta köis seebilahusesse. Tõsta see lahusest välja ja tõmba pulgad ettevaatlikult lahti. Nüüd on sul mull. Kõnni aeglaselt tagurpidi ja jälgi, kuidas mull aina paisub. Kui see…

 • HAPPY PEOPLE Nerf rannapalli komplekt reketitega

  HAPPY PEOPLE Nerf rannapalli komplekt reketitega

  17,16

  HP Nerf rannapalli komplekt reketitega;HOIATUS! Pole lubatud lastele alla 3 aasta.

 • HAPPY PEOPLE Nerf Super Soaker veepall koos reketiga

  HAPPY PEOPLE Nerf Super Soaker veepall koos reketiga

  11,09

  HP Nerf Super Soaker veepall koos reketiga;HOIATUS! Pole lubatud lastele alla 3 aasta.

 • PEPPA PIG mullitaja

  PEPPA PIG mullitaja

  0,84

  Tere tulemast Peppa Pig maailma! Peppa Pig on iga väikelapse lemmikkangelane. Avastage Peppa, tema venna Georgi, ema- ja isaga ümbritsevat maailma. Palju rõõmu selle vahva 2 ühes Peppa Pig mullitajaga. Mullitajaga saab puhuda sadu lustakaid mulle ning lahendada puslet mis on paigutatud kaanele.;HOIATUS! Ei ole lubatud lastele alla 3 aastat, sisaldab pisidetaile. Soovitame lastele alates…

 • Mullitornaado

  Mullitornaado

  11,74

  Elektrooniline mullitaja valgusefektiga. Komplekti kuulub mullilahus ja mullilahuse alust. Sobib lastele alates 3 eluaastast.;HOIATUS! Ei ole lubatud lastele alla 3 aastat, sisaldab pisidetaile. Soovitame lastele alates 3 aastast.

 • PUSTEFIX Komplekt kahele 250ml.

  PUSTEFIX Komplekt kahele 250ml.

  10,51

  See on lihtsalt maagiline. Lisaks tavalisele mullirõngale on komplektis mitut väikest auku sisaldav rõngas, nii et saaks mitu mulli korraga välja puhuda.;Pole lubatud lastele alla 3 aasta, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • Veepommid koos otsikuga, 200 tk

  Veepommid koos otsikuga, 200 tk

  3,34

  Veesõda, see on lõbusaim mäng suve perioodil. Komplektis on 200 erivärvilist veepommi koos otsikuga. Täida need veega ning mäng võib alata! Sobib lastele alates 8+.;HOIATUS! Ei ole lubatud lastele alla 3 aastat, sisaldab pisidetaile. Soovitame lastele alates 8 aastast.

 • Veepommid koos otsikuga, 75 tk

  Veepommid koos otsikuga, 75 tk

  1,49

  Veesõda, see on lõbusaim mäng suve perioodil. Komplektis on 75 erivärvilist veepommi koos otsikuga. Täida need veega ning mäng võib alata! Sobib lastele alates 8+.;HOIATUS! Ei ole lubatud lastele alla 3 aastat, sisaldab pisidetaile. Soovitame lastele alates 3 aastast.

 • Mullipüss “Ükssarvik”

  Mullipüss “Ükssarvik”

  14,26

  Elektroonilise mullipüstoliga on mitmeks tunniks rõõmu. Täida anum mullivedelikuga ja vajuta päästikut! Nii lihtne see ongi! Sobib lastele alates 3 aastat.;HOIATUS! Pole lubatud lastele alla 3 aasta, sisaldab pisidetale.

 • LITTLE TIKES Liivakast, pruun

  LITTLE TIKES Liivakast, pruun

  56,00

  Lisage oma aeda kübeke loodust Little Tikes liivakastiga, mis näeb välja nagu väike känd. Klassikalise kuju ja vormitud detailidega on see liivakast suurepärane lisa teie aiamänguasjadele! Puukänd toimib istmetena ja eemaldatav kaas libiseb hõlpsalt oma kohale, kui seda ei kasutata. Diameeter: 78 cm.;Hoiatused: Toode on mõeldud kasutamiseks lastele alates 1-aastast. Mängimise ajal on täiskasvanu järelvalve…

 • PUSTEFIX Mullimõõk

  PUSTEFIX Mullimõõk

  2,33

  Suuuuuuured mullid! Mullivedelikku 100 ml. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • MGA LITTLE TIKES Lastekiik seljatoega

  MGA LITTLE TIKES Lastekiik seljatoega

  40,99

  Little Tikes kiik on ideaalne kiik koduaeda! Kõrge seljatoega kiik on mõeldud lastele vanuses 9-36 kuud. Maksimaalse mugavuse tagamiseks on kiigel reguleeritavad rihmad. See väikelapse välikiik on valmistatud vastupidavast materjalist ja ilmastikukindlast köiest. Kiige värvid ja stiilid võivad erineda. Maksimaalne lubatud kaal kuni 25kg. Mõõdud 43x42x38 cm.;Hoiatused: Toode on mõeldud kasutamiseks lastele vanuses 9-36 kuud….

 • MGA LITTLE TIKES Kiikhobu, sinine

  MGA LITTLE TIKES Kiikhobu, sinine

  29,57

  Little Tikes rõõmsavärviline kiikhobu. Lastel on selle kiigega lõbus! Mängurõõmu tundideks! Aktiivne ja lõbus mängu aitab arendada nende motoorseid oskuseid.;Hoiatused: Ärge jätke lapsi järelvalveta. Toode on mõeldud kasutamiseks 1-3-aastastele lastele. Ei sobi üle 36 kuu vanustele lastele. Maksimaalne kaalupiirang lapse kohta 23 kg.

End of content

End of content