Mängukeskused, liivakastid, liumäed

/ / / Mängukeskused, liivakastid, liumäed

Näitan kõiki 5 tulemust

 • MGA LITTLE TIKES Liivakast, pruun

  MGA LITTLE TIKES Liivakast, pruun

  60,31

  Lisage oma aeda kübeke loodust Little Tikes liivakastiga, mis näeb välja nagu väike känd. Klassikalise kuju ja vormitud detailidega on see liivakast suurepärane lisa teie aiamänguasjadele! Puukänd toimib istmetena ja eemaldatav kaas libiseb hõlpsalt oma kohale, kui seda ei kasutata.;Hoiatused: Toode on mõeldud kasutamiseks lastele alates esimesest eluaastast. Mängimise ajal on täiskasvanu järelvalve nõutav. Ärge…

 • MGA LITTLE TIKES Liumägi

  MGA LITTLE TIKES Liumägi

  211,06

  Ükski liumägi ei saa olla ägedam kui see! Liumägi on erksate toonidega. Väikelaps saab hõlpsalt üles ronida ning liugu lasta. Ideaalne väike mänguväljak, kus laps saab oma piiritut energiat kulutada. Little Tikes liumäega mänguala pakub lapsele tundideks mängurõõmu!

 • MGA LITTLE TIKES Liumägi suur, 180 cm

  MGA LITTLE TIKES Liumägi suur, 180 cm

  146,46

  Little Tikes Suur liumägi on tõeliselt lõbus! Ideaalne liumägi alates 2 aastastele lastele. Liumäel on mugavad astmed, mida mööda liu laskmiseks üles ronida. Tänu Easy Store süsteemile on liumäge lihtne hoiustamiseks kokku panna.;Hoiatused: Toode on mõeldud kasutamiseks 2-6-aastastele lastele. Maksimaalne kaalupiirang 34kg. Mängukohti kuni ühele lapsele. Toode on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes.

 • MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  139,91

  Little Tikes korvpallikorv on kõigile väikestele korvpallifännidele! Andke neile võimalus oma pallimängu oskusi harjutada. Korvi kõrgust saab reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6-le erinevale kõrgusele (60-122 cm) ning seda saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides. Korvpalliga saab arendada lapse sotsiaalseid ja motoorseid oskusi ning koordinatsiooni. Põrgata palli, hüppa ja viska korvi!;Little Tikes korvpallikorv on kõigile…

 • MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  28,13

  Little Tikes korvpallirõngas sobib kõikidele korvpalli fännidele. Korvi kõrgust võib reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6 erinevale kõrgusele ( 60-122cm). Saab kasutada nii sees kui väljas mängimiseks. Korvpallimäng arendab lapse sotsiaalset valmidust, motoorikat ja koordinatsiooni. Komplektis kaasas korvpall. Põrgata, hüppa ja viska!;Palun eemaldage kõik pakkedetailid enne kui annate mänguasja lapsele. Kasutada täiskasvanu järelevalvel.

End of content

End of content