Mängukeskused, liivakastid, liumäed

/ / / Mängukeskused, liivakastid, liumäed

Näitan kõiki 6 tulemust

 • MGA LITTLE TIKES Dzungli Mängukeskus

  MGA LITTLE TIKES Dzungli Mängukeskus

  403,78

  See džungli mängukeksus sobib suurepäraselt pisikestele aktiivsetele lastele. Lapsed saavad lainelise liumäe peal alla lasta ja köiel ronides, köieronimisoskusi arendada.

 • MGA LITTLE TIKES Piknikulaud Suur

  MGA LITTLE TIKES Piknikulaud Suur

  128,64

  Vahva piknikulaud. Korraga saab laua taha mängima istuda 6 last. Mõeldud mängimiseks nii õues, kui ka sees. Mõõtmed: 91 x 95 x 54 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • INFANTINO Tegeluslaud

  INFANTINO Tegeluslaud

  162,44

  Infantino on imikutele mõeldud tootesari, mis on täis lõbusat ja läbimõeldud disaini, mis on valmis vanemate igapäevasteks seiklusteks oma laste kasvatamisel ja arendamisel. Infantino beebitooted aitavad teil ja teie väikestel koos kasvada, ning tagavad, et õppimis- ja tunnetusprotsess pole keeruline ja tüütu. Lõbus tegevuskeskus pakub väikelapsele palju avastamisrõõmu! Kui teie väikelaps on valmis püsti tõusma…

 • MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  28,13

  Little Tikes korvpallirõngas sobib kõikidele korvpalli fännidele. Korvi kõrgust võib reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6 erinevale kõrgusele ( 60-122cm). Saab kasutada nii sees kui väljas mängimiseks. Korvpallimäng arendab lapse sotsiaalset valmidust, motoorikat ja koordinatsiooni. Komplektis kaasas korvpall. Põrgata, hüppa ja viska!;Palun eemaldage kõik pakkedetailid enne kui annate mänguasja lapsele. Kasutada täiskasvanu järelevalvel.

 • MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

  139,91

  Little Tikes korvpallikorv on kõigile väikestele korvpallifännidele! Andke neile võimalus oma pallimängu oskusi harjutada. Korvi kõrgust saab reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6-le erinevale kõrgusele (60-122 cm) ning seda saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides. Korvpalliga saab arendada lapse sotsiaalseid ja motoorseid oskusi ning koordinatsiooni. Põrgata palli, hüppa ja viska korvi!;Little Tikes korvpallikorv on kõigile…

 • MGA LITTLE TIKES Liumägi

  MGA LITTLE TIKES Liumägi

  211,06

  Ükski liumägi ei saa olla ägedam kui see! Liumägi on erksate toonidega. Väikelaps saab hõlpsalt üles ronida ning liugu lasta. Ideaalne väike mänguväljak, kus laps saab oma piiritut energiat kulutada. Little Tikes liumäega mänguala pakub lapsele tundideks mängurõõmu!

End of content

End of content