Mullitajad

/ / / Mullitajad

Näitan kõiki 9 tulemust

 • SES Mega mulli täitepudel 750ml

  SES Mega mulli täitepudel 750ml

  9,41

  Selle ainulaadse seebilahuse ja SESi eriliste vahendite abil on mullide puhumine lõbusam kui kunagi varem. Saad tekitada suuri seebimulle, mis ei lähe kergesti katki. Kui suured on sinu mullid?;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • PUSTEFIX Täitepakend maxi 1000 ml

  PUSTEFIX Täitepakend maxi 1000 ml

  5,50

  Pustefix suur lisakanister mullivedelikuga (1000 ml). Pustefix on kvaliteetne mullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab sul puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX mullitaja “Karu”

  PUSTEFIX mullitaja “Karu”

  5,14

  Pustefix mullitaja-karu (180 ml). Väikelastel on selle vahva tootega palju kergem mulle puhuda! Pigista karu keha ja mullirõngas ilmub nähtavale. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX Mullitaja tuubis 42 ml

  PUSTEFIX Mullitaja tuubis 42 ml

  1,01

  Pustefix mullitaja (42 ml). Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX Mullitaja Bubblegaator

  PUSTEFIX Mullitaja Bubblegaator

  5,00

  Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX kahe kõrrega

  PUSTEFIX kahe kõrrega

  5,00

  Pustefix mullitaja kahe kõrrega (70 ml). Komplekti kuulub Pustefix tuup seebimulli vedelikuga ja kaks mullipuhumiskõrt. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX suures tuubis 70 ml

  PUSTEFIX suures tuubis 70 ml

  1,25

  Pustefix mullitaja suure tuubiga (70 ml). Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX täitepakend midi 500ml

  PUSTEFIX täitepakend midi 500ml

  4,03

  Pustefix keskmine lisakanister mullivedelikuga (500 ml). Pustefix on kvaliteetne mullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab sul puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • PUSTEFIX Täitepakend mini 250 ml

  PUSTEFIX Täitepakend mini 250 ml

  2,77

  Pustefix väike lisakanister mullivedelikuga (250 ml). Pustefix on kvaliteetne mullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab sul puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

End of content

End of content