Mullitajad

Näitan kõiki 5 tulemust

 • PUSTEFIX Mullimõõk

  2,52

  Suuuuuuured mullid! Mullivedelikku 100 ml. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem. Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.

 • PUSTEFIX mullitaja “Karu”

  5,88

  Pustefix mullitaja-karu (180 ml). Väikelastel on selle vahva tootega palju kergem mulle puhuda! Pigista karu keha ja mullirõngas ilmub nähtavale. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • PUSTEFIX Mullitaja Bubblegaator

  6,24

  Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • PUSTEFIX suures tuubis 70 ml

  1,32

  Pustefix mullitaja suure tuubiga (70 ml). Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • PUSTEFIX trompet

  6,72

  Pustefix trompet-mullitaja (250 ml). Trompeti küljes on palju mullirõngaid ning kui sellest puhuda päästad valla tõelise mullipilve. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud