Mullitajad

/ / / Mullitajad

Näitan kõiki 16 tulemust

 • Mullipüss “Ükssarvik”

  Mullipüss “Ükssarvik”

  14,26

  Elektroonilise mullipüstoliga on mitmeks tunniks rõõmu. Täida anum mullivedelikuga ja vajuta päästikut! Nii lihtne see ongi! Sobib lastele alates 3 aastat.;HOIATUS! Pole lubatud lastele alla 3 aasta, sisaldab pisidetale.

 • Mullitornaado

  Mullitornaado

  11,74

  Elektrooniline mullitaja valgusefektiga. Komplekti kuulub mullilahus ja mullilahuse alust. Sobib lastele alates 3 eluaastast.;HOIATUS! Ei ole lubatud lastele alla 3 aastat, sisaldab pisidetaile. Soovitame lastele alates 3 aastast.

 • PEPPA PIG mullitaja

  PEPPA PIG mullitaja

  0,84

  Tere tulemast Peppa Pig maailma! Peppa Pig on iga väikelapse lemmikkangelane. Avastage Peppa, tema venna Georgi, ema- ja isaga ümbritsevat maailma. Palju rõõmu selle vahva 2 ühes Peppa Pig mullitajaga. Mullitajaga saab puhuda sadu lustakaid mulle ning lahendada puslet mis on paigutatud kaanele.;HOIATUS! Ei ole lubatud lastele alla 3 aastat, sisaldab pisidetaile. Soovitame lastele alates…

 • PUSTEFIX Komplekt kahele 250ml.

  PUSTEFIX Komplekt kahele 250ml.

  10,51

  See on lihtsalt maagiline. Lisaks tavalisele mullirõngale on komplektis mitut väikest auku sisaldav rõngas, nii et saaks mitu mulli korraga välja puhuda.;Pole lubatud lastele alla 3 aasta, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX Mullimõõk

  PUSTEFIX Mullimõõk

  2,33

  Suuuuuuured mullid! Mullivedelikku 100 ml. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX mullitaja “Karu”

  PUSTEFIX mullitaja “Karu”

  4,78

  Pustefix mullitaja-karu (180 ml). Väikelastel on selle vahva tootega palju kergem mulle puhuda! Pigista karu keha ja mullirõngas ilmub nähtavale. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX Mullitaja Bubblegaator

  PUSTEFIX Mullitaja Bubblegaator

  5,09

  Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX suures tuubis 70 ml

  PUSTEFIX suures tuubis 70 ml

  1,26

  Pustefix mullitaja suure tuubiga (70 ml). Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX Täitepakend maxi 1000 ml

  PUSTEFIX Täitepakend maxi 1000 ml

  5,10

  Pustefix suur lisakanister mullivedelikuga (1000 ml). Pustefix on kvaliteetne mullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab sul puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • PUSTEFIX täitepakend midi 500ml

  PUSTEFIX täitepakend midi 500ml

  3,74

  Pustefix keskmine lisakanister mullivedelikuga (500 ml). Pustefix on kvaliteetne mullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab sul puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • PUSTEFIX Täitepakend mini 250 ml

  PUSTEFIX Täitepakend mini 250 ml

  2,58

  Pustefix väike lisakanister mullivedelikuga (250 ml). Pustefix on kvaliteetne mullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab sul puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.

 • PUSTEFIX trompet

  PUSTEFIX trompet

  6,25

  Pustefix trompet-mullitaja (250 ml). Trompeti küljes on palju mullirõngaid ning kui sellest puhuda päästad valla tõelise mullipilve. Pustefix on kvaliteetne seebimullitajate sari mille tihkem vedelik võimaldab puhuda rohkem mulle. Pustefix mullid ei ole toksilised ja püsivad kauem.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • SES Mega mulli täitepudel 750ml

  SES Mega mulli täitepudel 750ml

  8,74

  Selle ainulaadse seebilahuse ja SESi eriliste vahendite abil on mullide puhumine lõbusam kui kunagi varem. Saad tekitada suuri seebimulle, mis ei lähe kergesti katki. Kui suured on sinu mullid?;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • SES Mega-mull

  SES Mega-mull

  8,42

  Mullide puhumine on nüüd midagi hoopis uut. Hiidsuuruses mulle saad teha selle mugava mullitaja ja ülitugeva seebilahuse abil. Kui suure mulli suudad sina teha? Hoia pulgad koos ja kasta köis seebilahusesse. Tõsta see lahusest välja ja tõmba pulgad ettevaatlikult lahti. Nüüd on sul mull. Kõnni aeglaselt tagurpidi ja jälgi, kuidas mull aina paisub. Kui see…

 • SES Mega-mull XXL

  SES Mega-mull XXL

  14,59

  Selle SESi võimsa mullitaja ja tugeva seebilahusega on mullide puhumine lõbusam kui kunagi varem. Saad teha kõigi aegade suurimaid mulle ja mängida korraga mitme lapsega. Vahend on nimelt loodud kahele inimesele kasutamiseks. Sellel on veel üks vahva funktsioon: saad seda sättida kirjaklambritega nii, et korraga tekib mitu mulli. Igaüks haaraku pulk ja surugu köis seebilahusesse….

 • SES Ülisuur mega-mull

  SES Ülisuur mega-mull

  26,14

  Kas on midagi lõbusamat kui mängimine seebimullidega? Mängimine hiidmullidega! Pumpa seebivann õhku täis ja täida see seebilahusega. Pane mullirõnga osad kokku nii, et tekiks üks suur rõngas. Spetsiaalselt välja töötatud ülitugeva seebilahusega saad teha nii suuri mulle, et nende sees võib isegi seista.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud