Pealeistutavad autod ja rattad

Näitan kõiki 4 tulemust

 • FISHER-PRICE Pealeistutav auto

  133,92

  Suur liikuva kopaga pealeistutav auto väikelastele. Laiad rattad tagavad stabiilsuse. Istme all on piisavalt ruumi asjade hoiustamiseks. Vajutades nuppe, kostub erinevaid helisid mis teevad mängimise veel lõbusamaks.

 • FISHER-PRICE Pealeistutav auto

  75,96

  Fisher-Price by Mattel on juba 90 aastat loonud hädavajalikke beebitarbeid ja mänguasju, mis võimaldavad lastel ja nende vanematel rohkem lõbutseda. Kvaliteetsete mänguasjade valik, mis on ühtlasi taskukohane ja atraktiivne, teeb neist ühe kõige eelistatumate mänguasjade valiku. Fisher-Price´i väikelastele mõeldud mänguasjade kollektsioon aitab kaasa lapse füüsiliste ja kognitiivsete oskuste arengule. See Fisher-Price´i klassikaline Corn Popper tõukeauto…

 • LITTLE TIKES Tõukeauto “Cozy Coupe”

  132,96

  Little Tikes klassikaline Cozy Coupe tõukeauto. Nüüd on sellel klassikalisel tõukeautol täiesti uus ilme, mida teie pisikesed kindlasti armastavad. Autol on töötav pasun, mänguasjade hoiustamiseks ideaalne hoiuruum. Naerusuine tõukeauto muudab alati tuju heaks!
  Mõõtmed 41x78x83 cm.

 • LITTLE TIKES Tõukeauto, must

  132,96

  Mine sõitma selle toreda Little Tikes kupee mängutaksoga. See on aegumatu klassikaline auto, millega on vahva sõita, kerge peatada ja liikuda. Sobib nii sees kui õues kasutamiseks.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud